Birlikte mağazalarda trafik oluşturuyoruz "

Geçmişten Günümüze Astaş Raf

ASTAŞ RAF küçük, orta ve büyük marketlere, mağazalara ve depolara raf üreten bir firmadır. 1974 yılında metal eşya ve çelik raf üretimi ile üretim hayatına başlayan ASTAŞ RAF 1997 yılında kurumsal kimlik oluşturma çalışmaları doğrultusunda ASTAŞ RAF ticari marka olarak üretim hayatına devam etmektedir.

Metal işleme hattı ile ahşap üretim hatlarını Aksaray’da ki fabrikasında bir araya getirerek ulusal ve uluslararası piyasalara raf üretmektedir.

ASTAS RAF Süper market, Gross market, manav reyonları, unlu mamulleri, kuruyemiş dolapları, eczane, kozmetik, giyim mağazaları gibi birçok sektöre ergonomik, dayanıklı ve en doğru fiyata çözüm ve raf üretmektedir.

Üretim aşamalarında kalite yönetim kurallarını uygulayarak ve bu uygulamayı kontrol ederek sürdürülebilir bir başarı hedeflemektedir.

Hedefleri doğrultusunda ilerlerken karşılaştığı sorunları uzman kadrosu ile çözümleyen ASTAŞ RAF desteklerini esirgemeyen tüm müşterilerine teşekkür etmektedir.

Geçmişten Günümüze Astaş Raf
Kaliteye Bakışımız

Kaliteye Bakışımız

Tasarımlar hayata geçirilirken önceliğin doğaya, insana ve etik kurallara saygılı olunması gerektiğine inan ASTAŞ RAF enerjisini hiç bitirmeden inandığı değerleri korumaktadır.

Tüm çalışanların üretim süresinde kalite anlayışını uygulaması ve geliştirmesi ile oluşan bilgi birikimini yenileyerek bir sonraki kuşağa aktarmaktadır.

Kaliteyi uygun fiyata doğru yöntemle üretmek bizim en büyük mirasımızdır.

Üretimdeki Düşüncelerimiz

Mevcut ihtiyaçları algılamak ve yeni modelleri tasarlamak, üretmek ve bu modelleri etkili bir şekilde projelerinde kullanmak ASTAŞ RAF'ın en önemli özelliklerinden biridir.

Ürünlerdeki standartları sağlamak için ileri teknoloji makinalar ve çok fonksiyonlu kalıplar kullanmakla birlikte tasarladığı yardımcı ekipmanlarla ilk ürün-son ürün kalibrasyonunu sağlamıştır.

Üretim istasyonları arasında geçen sürenin minimum olabilmesi içi üretim planlamaya özel önem veren ASTAŞ RAF bu konuda haftalık, aylık ve yıllık planlar yapmaktadır.

Üretimin en önemli faktörünün insan kaynağı olduğuna inana ASTAŞ RAF personeline sürekli eğitim vererek bilgilerin güncelleşmesine imkan sağlamaktadır.

Üretimdeki Düşüncelerimiz